המדריך לתיק החדש

זהו…עוד שניה וחצי שנת הלימודים נגמרת וכולנו יוצאים לחודשיים הישרדות. בדיוק בזמן שאתם מדלגים ממסיבת סיום אחת לשנייה, כדאי להתחיל להתאבזר לשנת הלימודים הבאה.

אז איך בוחרים תיק חדש ?

נקודות למחשבה

  • בחרו תיק קל משקל עם רצועות רחבות ונוחות.
  • הקפידו על חלוקה פנימית נוחה ומספיק תאים.
  • התאימו את גודל התיק לילד.
  • חשוב שיענה על הדרישות – תא נפרד לבקבוק מים, תא מרופד למחשב נייד וכו’
  • שימו לב לסוג הבד – עמיד במים, דוחה כתמים, מתכבס בקלות.

חשוב לזכור שתיק לגן או לכיתה א’ משמש בעיקר את ההורים. אם אתם פחות בעניין של בוב ספוג או אנה ואלזה אל תתפתו לזרום עם רצון הילדים. גם התיקים האורתופדיים, עד כמה שיהיו בריאים לגב, בדר”כ כבדים, מסורבלים ולרוב מגיעים עם עגלה קטנה (וידית יותר קטנה שמתאימה לגובה של כיתה א’ ולא לכם ההורים/סוחבים). דגם הג’וניור –  יתאים לילדים שאוהבים לסחוב בעצמם את התיק על הגב. בדיוק בגודל המושלם. בעל תא עיקרי ותא חיצוני קטן עם רוכסן שיהיה מקום לדברים הקטנים והחשובים ביותר.

בכיתות הגבוהות יותר זה כבר עניין אופנתי לחלוטין. זה לא משנה אם התיק קטן מידי ולא נח, אם זה אופנתי, זה לוקח בענק. כאן הבחירה יכולה לנוע בין הדגם הקלאסי ו דגם סקוליארד– תיקי גב אורבניים, מלאים בסטייל. מתאימים ללימודים, לעבודה, לטיולים ועוד. נוחים לנשיאה, בעלי חלוקה פנימית פרקטית, ותא מרופד למחשב נייד. מתאימים לתלמידים החל מבית הספר היסודי, דרך התיכון ועד לאוניברסיטה.

אם אתם כבר בשלב של האוניברסיטה – יכולים ללכת על תיק צד כדוגמת תיק הלפטופ – מתאים לנשים ולגברים כאחד. מחולק לשני תאים עיקריים בהם תא מרופד למחשב נייד ועוד 4 תאים קטנים לרבות תא נסתר לטלפון נייד. התיק משווק בשילובי צבעים ההולמים הן לבוש יום-יומי והן לבוש מחויט. אם אתם מאלו שיוצאים מהבית ולא יודעים מתי תחזרו – תתמקדו בתיק שיתן לכם מענה 24/7. תיק עם תא מרופד למחשב נייד שיכיל את כל הספרים / מחברות / קלסרים ושיוכל להתאים גם לסוף השבוע.

חברת ESPEROS תורמת עשירית מרווחיה לחינוך ילדים במדינות מתפתחות כך שכל רכישה מעניקה לעוד ילד תקוה לעתיד טוב יותר.

ובאופן כללי, זה לא משנה כמה תיקים יש לנו בארון, תמיד יש מקום לעוד אחד, על אחת כמה וכמה אם “על הדרך” הרכישה שלכם גם תורמת לחברה.

 

 

 

 

פוסטים אחרונים